Poslať na mail

Rodinný dom pre väčšinu z nás znamená zlepšenie kvality života. Po (niekedy) strastiplnej stavbe si svoj dom chceme ochrániť pred nečakanými návštevníkmi, a tak si okolo neho postavíme pevný a spoľahlivý betónový plot. V priebehu roka, tak ako sa menia jednotlivé ročné obdobia, mení sa spolu s povinnosťami okolo domu aj jeho celková atmosféra. Vedeli ste však, že aj betónový plot nahodí na jeseň nový šat?

Obmeny vášho betónového plota 

Betónovému plotu môžeme dať špeciálny šat už v počiatočnej fáze jeho stavby, a síce pri plánovaní jeho vzhľadu. Firma Lukabeton vám ponúka  dva obľúbené a úplne odlišné vzhľady betónového plota Lukaplot, ktoré budú krásne ladiť s vašim domom a záhradou. V prvom rade ide o bežnú úpravu betónového plota, ktorá vynikne pri modernejšej stavbe a záhrade. Ak ste však zástancom klasického štýlu a vaša záhrada má skôr pripomínať staroanglický vidiecky dvor, rozhodnite sa pre verziu, ktorá z jednej strany farebne imituje starú tehlu a z druhej je upravená ako pohľadový, hladký plot. Keď máte radi farebný svet, skúste skombinovať vzhľad tehly s hladkou úpravou a vznikne vám z toho zaujímavý a hravý betónový plot.

Vyberte si z jednotlivých variantov betónových plotov Lukaplot, jedných z najkvalitnejších betónových plotov vyrábaných a predávaných na Slovensku. Betónové ploty Lukaplot sú masívne a pevné, pretože obsahujú o 100% viac betónovej výstuže, cementu a štrku ako iné betónové ploty. Lukaploty majú jedinečný dizajn s obojstrannou povrchovou úpravou, najdlhšiu garanciu na trhu a najlepší pomer ceny a kvality. Okrem toho vám firma Lukabeton pomôže s najvhodnejším návrhom pre váš plot, dovezie a vyloží plot priamo u vás na stavbe a zrealizuje montáž. Lukaplot, to sú jediné značkové betónové ploty na Slovensku.

… a ak máte dostatok odvahy, skúste si postaviť takýto graffiti plot!

Dajte vášmu betónovému plotu nový šat

Betónový plot, ochraňujúci váš dom je častokrát to jediné, čo vaši susedia ale aj náhodní okoloidúci vidia. Ak chcete potešiť svoje, ale aj ich oko meniacim sa výhľadom, pomôžte svojmu plotu k novému šatníku, finančne nenáročným spôsobom. Plot môže svoj vzhľad meniť nielen z pohľadu materiálu, ale aj podľa ,,módnych trendov“ jednotlivých ročných období. Nasaďte popri plote popínavé rastliny, ktoré budú v každom ročnom období meniť jeho farbu a celkový výzor. Medzi najobľúbenejšie druhy patria brečtan alebo pavinič. Klasický brečtan však rasti veľmi pomaly, preto sa zvykne sadiť spolu s paviničom, ktorý rastie pomerne rýchlo, je hustejší a navyše na jeseň vytvorí na plote krásny ohnivý záves.

Pozrite sa, ako sa menil vzhľad plota od firmy Lukabeton začiatkom jesene v priebehu 2 mesiacov.

 


Už viete, kde kúpiť potrebný materiál ? Poradíme Vám!

Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať