Poslať na mail

Pod pojmom podlaha si väčšina z nás predstaví drevené parkety, dlažbu, laminát, koberec či PVC– teda to, čo na prvý pohľad vidieť. Často si však vôbec neuvedomujeme, že kvalitu podlahy značne ovplyvňuje podkladová vrstva, ktorá sa nachádza pod ňou – poter.

Samonivelačný poter

Ak sa už nechcete trápiť s nerovnosťami, hľadáte moderný produkt s rýchlou a jednoduchou aplikáciou vhodný do vlhkého prostredia i na podlahové kúrenie, vyskúšajte samonivelačný (samovyrovnávací) poter na báze cementu – Floorpact.

Použitie

Samonivelačný liaty poter na báze cementu je vhodný najmä na použitie v interiéroch budov pri novostavbách a rekonštrukciách. Keďže ide o materiál na báze cementu s malým zmrašťovaním, je vhodný aj na aplikáciu vo vlhkom prostredí.

Výhody Floorpact

Pri potere Floorpact ide o vysoko tekutú a stabilnú betónovú zmes. Použitím špecifických druhov prísad, správnou prípravou plochy pred betonážou a dôkladným ošetrením zabetónovanej plochy sa predchádza vzniku nadmerného zmrašťovania, nežiaducemu vzniku trhlín a zdvihnutých rohov. Samozhutniteľnosť zabezpečuje požadovanú rovinnosť, ktorá je potrebná na ukladanie finálnych vrstiev – dlažby, PVC, parkiet, plávajúcich podláh, kobercov a podobne.


Potery s cementom vďaka svojej masívnosti poskytujú:

 

  • zvýšený akustický útlm,
  • odolnosť proti vode a vlhkosti,
  • takmer neobmedzenú životnosť.

Kvalita realizácie poteru Floorpact

Poter Floorpact realizuje odborná podlahárska firma. Profesionálne firmy sú odborne školené spoločnosťou CRH a získavajú certifikát o spôsobilosti práce s poterom Floorpact, aby výsledný efekt spĺňal potrebné kvality a očakávania zákazníka.


Pre viac informácií, kontaktujte spoločnosť CRH (Slovensko), a. s.

Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať