Poslať na mail

Máte pocit, že dekoratívne obchody ponúkajú jednoduché doplnky za astronomické ceny? Áno je to tak. Aktuálne druhy umení sú úplne neobmedzené a tak výtvor, ktorý Vám môže pripadať úplne jednoduchý je v očiach niekoho iného umeleckým dielom. Nechajte sa inšpirovať umením každodenného dňa a vytvorte si aj Vy domáce dekorácie, ktoré Vám obohatia Vašu domácnosť.

Počas dňa používame nespočetné množstvo rôznych predmetov a majú pre nás zväčša len jednu funkciu. Skúsme sa na tieto veci pozrieť z iného pohľadu a zistíme, že kreativite sa skutočne medze nekladú.

Foto: Apartment Therapy

Vraj sa farby v interiéry už nenosia. Ale táto fotka nás usvedčí v tom, že to tak nie je. Ak si dizajnér dokáže skombinovať príbuzné farby a vytvoriť zaujímavú kompozíciu, farby tak pôsobia harmonicky a vytvárajú príjemnú atmosféru.

Lowes-Creative-Ideas

Foto: Lowes Creative Ideas

Farebná jeseň je už síce na konci, no ak patríte medzi vášnivých výletníkov možno doma objavíte knihy, do ktorých ste kedysi dávno založili zaujímavý lístok. Nebojte sa vytiahnuť farby a vytvoriť si jedinečnú stenu, ktorá Vám počas celého roka bude pripomínať krásy jesene.

Ashley-Ann-Photography

Foto: Ashley Ann Photography

Táto fotka jemne pripomína lístky na chladničke s textom – čo je potrebné kúpiť a čo nezabudnúť. Je pravdepodobné, že takto podobne vznikla aj táto dekorácia, no namiesto ústrižkov sú na stenách fotografie, no nie v rámoch. Jednoducho pripnuté o zápisník. Aj takto Vaše umenie môže vypovedať o Vašej práci, koníčkoch a celkovo Vašej osobnosti.

Irina

Foto: Irina

Dôraz na detail. Presne na to sa zameral autor tohto interiéru. Jednoduché línie, čisté farby a v kontraste s nimi čierno biele fotografie, ktoré zobrazujú tváre života. Výraz klasiky, no v kombinácií s modernými prvkami pôsobí jedinečne.

Old-Brand-New-Blog

Foto: Old Brand New Blog

Už pri prvom pohľade by sme vedeli približne povedať, aký človek môže žiť v takejto izbe. Presne takto by sme si mali pretvárať prostredie okolo seba. Tak aby vyhovovalo najmä nám. Je nepodstatné, či sa náš byt, dom, alebo garsónka páči ostatným, dôležité je, či sa páči a či vyhovuje nám.

Zdroj: http://www.home-designing.com/2013/06/the-art-of-hanging-art

Profilová foto – Zdroj: Scandinavian and Deko

Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať