Poslať na mail

Máte pocit, že Vám doma niečo chýba? Alebo chcete svoj interiér oživiť? Potom neváhajte a skúste sa poobzerať po zaujímavých kvetoch. Práve tie dokážu v interiéry vytvoriť skutočne príjemnú atmosféru.

Aktuálne trendy v interiéroch presadzujú minimalizmus. Jednoduchý nábytok najlepšie v prírodných farbách, vo vedení s bielou, ktorá bude vždy v móde. Presne tento interiér je ukážkovou šablónou pre oživenie nejakými kvetináčmi so zaujímavou rastlinou.

Kvety-a-interier

Opäť nám idú do módy známe svokrine jazyky, ktoré v posledných rokoch zdobili už len výklenky na medziposchodiach v panelákoch. No teraz sa znovu stávajú vyhľadávanou rastlinou, ktorá spriemňuje naše pracovné, alebo domáce prostredie. Je to rastlina nenáročná na starostlivosť a tak si ju môžu dopriať aj ľudia, ktorí nie sú moc spoľahliví v starostlivosti o tieto živé dekorácie.

 Jazyky

Ak chceme nechať vyniknúť interiér, je lepšie zvoliť rastlinu, ktorá je viac rozkonárená a nevystupuje v interiéry ako najvýraznejší prvok, ale len dopĺňa celú jeho kompozíciu a vizuálny zámer.

marble-dividing-wall-600x399

Rastliny v kúpeľni pre nás predstavujú novinku. No netreba sa toho báť. Kvietok príjemne miestnosť prevzdušní a oživí. Chladný kameň tak pôsobí prírodnejšie a evokuje v nás pocit priestoru.

By-Vargas-and-Tejeda-Architecture

Zdroj: http://www.home-designing.com/

Foto: http://www.home-designing.com/2013/11/room-dividers-partitions, By Vargas and Tejeda Architecture

Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať