Poslať na mail

Spoločnosť Bramac je v mysli slovenských spotrebiteľov zapísaná hlavne ako výrobca kvalitných strešných krytín. V rámci rozšírenia svojich služieb a v snahe ponúknuť zákazníkom čo najširšiu paletu produktov bol ponúkaný sortiment obohatený o mnohé ďalšie doplnky, ktoré spoločne ako puzzle vytvárajú komplexnú strechu – INTELIGENTNÝ STREŠNÝ SYSTÉM.

V súčasnosti ponúka Bramac niekoľko modelov strešných krytín rôznych profilov, s rôznou povrchovou úpravou a v širokej škále farieb. Okrem nich však má v ponuke aj rozsiahly sortiment originálnych strešných doplnkov. Kvôli lepšej orientácii pre koncových zákazníkov v ponuke strešných doplnkov bol zostavený prehľad v podobe ucelených balíčkov striech spolu s popisom ich použitia a s tým spojenými výhodami.

Veľmi dôležitou súčasťou strechy je aj správne fungujúci odkvapový systém Stabicor, ktorý Bramac predáva v dvoch materiálových verziách. Stabicor- M je vyrábaný z oceľového pozinkovaného plechu s ochrannou farebnou vrstvou a Stabicor- P je vyrábaný z PVC na povrchu upravený extrémne UV odolnou vrstvou.

Ďalším dôležitým článkom v ponuke Bramacu sú už niekoľko rokov solárne kolektory Bramac– vstavané alebo nadstrešné, spolu s ucelenými solárnymi systémami pre využitie slnečnej energie na ohrev teplej vody a podporu kúrenia.

Horúcou novinkou v portfóliu je nadkrokvová tepelná izolácia Bramac Therm, moderné a vysoko efektívne riešenie pre zateplenie striech, vhodné aj pre nízkoenergetické a pasívne domy.  V ponuke sú dva druhy izolácií – Bramac Therm KOMPAKT, vhodný práve pre rekonštrukcie striech na dodatočné zateplenie už existujúcej strešnej izolácie a Bramac Therm TOP, ktorý je určený na samostatné použitie pre novostavby.

Je vcelku pochopiteľné, že každého stavebníka zaujímajú i poskytované záruky. Bramac štandardne ponúka 30-ročnú záruku na škridly Bramac.  Pri výbere prvkov kompletného strešného systému môže zákazník dĺžku záruky na funkčnosť strešného systému sám ovplyvniť. Podľa vybraných balíčkov striech tak zákazník môže získať až 15- ročnú záruku na funkčnosť strechy ako celku.

Kompletnú ponuku Bramacu uceluje a završuje rozsiahly servis a poradenstvo. Bezplatne na základe projektovej dokumentácie strechy Bramac spočíta potrebné množstvo strešnej krytiny a ostatných strešných komponentov vrátane cenovej ponuky. Zdarma navrhne optimálne riešenie solárnych systémov a dodá odborný výpočet zisku energie. V prípade záujmu o nadkrokvovú tepelnú izoláciu vypočíta súčiniteľ prestupu tepla konštrukcie strechy vrátane výpočtu ročnej bilancie kondenzácie v strešnom plášti tak, aby strecha spĺňala všetky požiadavky príslušných technických noriem. Súčasťou výpočtu je i návrh kotvenia tepelnej izolácie do konštrukcie krovu. Táto služba je poskytovaná samozrejme tiež zdarma.

Z množstva ponúkaných výrobkov a služieb je jednoznačné, že spoločnosť Bramac je jediným skutočným výrobcom a dodávateľom kompletných riešení pre každú strechu. Zákazníci tak dostanú všetko z jednej ruky so zárukou, že celý strešný systém navzájom perfektne sedí.


Už viete,
kde kúpiť potrebný materiál ? Poradíme Vám!

Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať