Poslať na mail

Strechy ! Jedna z najviac diskutovaných a dopytovaných tém v oblasti projektu stavby domu. Či už bývate v paneláku alebo domu vždy je potrebné mať strechu nad hlavou. A to nie hocijakú strechu, ale kvalitnú, ktorá už niečo vydrží. Kladiete si často otázku koľko investovať do strechy? Je lepšia rekonštrukcia strechy alebo kúpiť úplne novú. Ako dlho vydrží a ako bude kvalitná a čo zateplenie strechy? Na všetky tieto otázky Vám radi odpovieme. Máme tím odborníkov, ktorí sa niekoľko rokov pohybujú v tejto problematike. Odporúčame pozrieť si rady odborníkov už opýtaných otázok TU alebo si priamo preblematiku nájsť v našich článkoch.

 

 

Vedeli ste že :

vhodnou farbou strechy ušetríte až 85% nákladov na klimatizáciu.

 

Príspevky a články

Čo všetko sa dozviete v našich článkoch :

  • Urobiť rekonštrukciu starej strechy alebo kúpiť novú ?
  • Zateplenie strechy.
  • Ako správne opraviť strechu.
  • Kompletné návody k výberu správneho materiálu na strechu.
  • Aké sú náklady na novú strechu.

 

Pri strechách je potrebné brať do úvahy množstvo parametrov, ktoré je nutné zvážiť. To čo sa osvedčilo susedovi na dome nemusí byť vhodné pre vašu strechu.

 

Rýchly prístup k článkom o strechách:

  • Rekonštrukcia strechy ( návod, cena a porovnania) , článok Tu
  • Rekonštrukcia starej strechy , článok TU

 

Video Návody a detailné postupy

V našich článkoch na portáli sa venujeme najviac návodom a tutoriálov, ktoré považujeme za nevyhnutnbou súčasťou pri rekonštrukcii strechy. Vieme aké je náročné urobiť prácu kvalitne, a preto sa venujeme vo veľkej miere video návodom, postupom a manuálom, ktoré dopodrobna ukážu ako si spraviť rekonštrukciu strechy svojpomocne a krok po kroku.

Bezplatné odborné poradenstvo

Stále ste ešte nenašli potrebnú odpoveď? Neváhajte a položte otázku našim profesionálom, ktorí sú tu denne pre Vás.  Zašlite otázku týkajúcu sa akéhokoľvek problému spojeného so stavebníctvom a radi Vám odpovieme.

 

Detailný Video Príbeh a Návod o oprave a stavbe strechy

Detailný video (príbeh) návod ako si krok po kroku postaviť a opraviť strechu svojpomocne.

 

 

Kvalitná strecha by mala byť odolná voči hluku, odolávať aj extrémnym poveternostným podmienkam, mala by ponúkať viacero aplikačných možností, no taktiež by mala byť odporúčaná spokojnými klientmi. Pri výbere strechy určite nie je ten správny čas na šetrenie. Kvalitná strecha je na celý život, a preto dbajte na kvalitu. Cenu strechy vášho domu neovplyvníte vo veľkej mierne, no malý cenový rozdiel, môže znamenať veľký kvalitatívny rozdiel.

 

Pokiaľ ste sa našli vo vyššie uvedenou texte a premýšlate nad rekonštrukciou strechy, zateplením strechy alebo kúpou, nasledujúce články budú určite pre Vás.

Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať