Poslať na mail

Rekonštrukcia strechy nemusí byť finančne náročnou záležitosťou. Bramac vám poskytne to najdôležitejšie úplne zadarmo – osvedčeného odborníka, ktorý vám bezplatne vypracuje kompletnú kalkuláciu na materiál i prácu, zabezpečí vám technické poradenstvo a v prípade realizácie aj dodávku všetkého tovaru potrebného pre rekonštrukciu.
Niektorí zákazníci sa obávajú, že značkový produkt bude cenovo nedostupný. Bramac má však riešenie aj pre tých, ktorí sa pri výbere krytiny riadia najmä cenou. Aj značková strecha totiž môže byť cenovo dostupná.

Napríklad model Bramacu Moravská škridla stojí v cenníkovej cene len 9,60 Eur/m2 (vrátaneDPH) a patrí medzi najlacnejšie krytiny na trhu. Pritom kvalitou je porovnateľná so všetkými ostatnými modelmi Bramac, pretože rovnako zabezpečí 100%nú funkčnosť strechy.


Pre váš lepší prehľad o cenách Vám uvádzame aj ilustračný príklad cien pri bežnom rodinnom dome s plochou 180 m2:

  • Cena kompletnej strechy Bramac s originálnym príslušenstvom – 3000,- Eur.
  • Cena najpredávanejšej kompletnej solárnej zostavy Bramac Solar na ohrev vody
    – už od 4000,- Eur.
  • Cena nadkrokvového zatepľovacieho systému Bramac Therm (ktorý nahradí klasickú minerálnu vlnu, plné debnenie a strešnú fóliu) – cca 5800,- Eur.
  • Cena pokrývačských prác (vrátane demontáže starej krytiny):


Pozn.: Uvedené ceny sú cenníkové, vrátane DPH – bez odpočítania akcií a zliav od predajcov, ktoré ich vedia ešte viac zatraktívniť.

Pomoc s financovaním

V prípade záujmu vám partnerská spoločnosť OVB Allfinanz vypracuje finančný plán, na základe ktorého môžete mať novú strechu až o 15% lacnejšie (v prípade financovania z vašich vlastných zdrojov) alebo až o 50% lacnejšie (v prípade financovania z cudzích zdrojov v podobe úverov). Samozrejmosťou je individuálna pomoc pri výbere a vybavení toho najvýhodnejšieho úveru. V prípade záujmu volajte na telefónne číslo 0917383 917.


Už viete,
kde kúpiť potrebný materiál ? Poradíme Vám!

Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať