O spoločnosti
Betónové tvárnice sú novou generáciou a majú jedinečnú vlastnosť, dajú sa ľahko rozomlieť a vyrobiť z nich nové betónové tvárnice. Môžu mať niekoľko životov sú recyklovateľné. Sú prvotriednym ekologickým materiálom.
Betónové tvárnice sú ekonomicky efektívne a to nie len ich nízkou cenou, ale aj nákladmi na materiál spojený s výstavbou na 1m2. Betónové tvárnice nepraskajú, nerozpadajú, nenasiakajú a nestúpa vlhkosť. Tvárnice ostávajú suché, nepraskajú pri vysokom mraze a sú vysoko odolné voči poveternostným vplyvom. Vibrolisované betónové tvárnice sú vďaka modernej výrobnej technológii presným, ľahkým a flexibilným materiálom. Ide o tenkostenné vysokopevné tvárnice, ktoré sa vyrábajú z minima cementu a veľa kameniva, pričom je cement najekologickejšou zložkou betónu.
Je dobré známe, že betón je jediný materiál, ktorý čím je straší tým je kvalitnejší a tvrdší. Betónové tvárnice umožňujú rýchlu a presnú stavbu od základov až po strop. Sú vhodné prakticky na všetky stavby a to od plotov, oporným múrov, protihlukových bariér, rodinných domov, bytových domov až po hotely, administratívne budovy, štadióny či výrobné haly a pod.
Podobní výrobcovia