Poslať na mail

Patríte aj Vy medzi tých, ktorí každoročne rozmýšľajú, či stromček živý, alebo umelý? Máme pre Vás ďalšiu variantu. Možno práve tento nápad ušetrí Vašej rodine čas strávený v obchodnom centre a Váš stromček bude ten najoriginálnejší v okolí.

Netreba sa báť nových vecí. Veď aj spomínané umelé stromčeky boli považované za niečo zvláštne a teraz predstavujú štandard. Tak aj tento variant.

Stromcek-vlastnej-vyroby1

Konkrétne v tomto prípade ide o dokonalú prácu puntičkára, ktorý sa vyhral s každou jednou dekoráciou. A stálo to za to. Výsledný efekt je úžasný.

Stromcek-vlastnej-vyroby2

 No nie vždy to musí byť tak. Ak skutočne nestíhate a máte pocit, že všetky pekné stromčeky sa už predali, neváhajte a urobte si jeden vlastný doma. Ušetríte tak prírodu a ukážete všetkým naokolo, že Vianoce nie sú o strese a predvádzaní sa, ale o rodine a ich spoločne strávenom čase. A práve výroba takéhoto „alternatívneho stromčeka“ tieto aktivity podporuje.

Alternativny-stromcek

Stačí pár polienok, alebo dokonca rebrík a stromček je na svete. No ak patríte medzi tých, ktorý si aj na Vianoce potrpia na eleganciu, určite Vás zaujme tento industriálne milý „stromček“. Aj ten je dôkazom toho, že kreativite sa medze nekladú.

Stromcek-vlastnej-vyroby3

 

Zdroj: http://abr-casa.com.br/blog/prateleira/2013/11/22/arvore-de-natal-nichos/?utm_source=redesabril_casas&utm_medium=facebook&utm_campaign=redesabril_minhacasa

http://designdautore.blogspot.it/2013/12/christmas-inspiration.html

Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať