Poslať na mail

Postav dom, zasaď strom…Každý z nás si pod touto vetou predstaví svoj vysnívaný domov. Život však prináša rôzne situácie a pre niektorých z nás je práve možnosť výstavby rodinného domu jedným z krokov, ako vyriešiť svoju neľahkú životnú situáciu. Spoločnosť CRH sa rozhodla stať sa partnerom celoslovenského projektu Pozvite nás na svoju stavbu a darovať realizáciu základov rodinného domu tým, ktorí to potrebujú.

Na betón najlepšia betonáreň

Betón je jedným z najpoužívanejších stavebných materiálov pri výstavbe rodinného domu a jeho popularita narastá pre celý rad vynikajúcich vlastností, akými sú pevnosť, objemová stálosť, zvuková izolácia, odolnosť a trvanlivosť, jednoduchá spracovateľnosť či rýchlosť realizácie. Pre všetkých tých, čo hľadajú profesionálnu betonáž ,ponúka CRH (Slovensko)a.s. hneď niekoľko špeciálnych produktov, ktoré zohľadňujú rôzne potreby aplikácií betónu pri jednotlivých druhoch výstavby a pomáhajú tak investorovi ušetriť nielen čas, ale aj peniaze. CRH (Slovensko)a.s. vďaka svojej rozsiahlej sieti betonární a poradenstvu odborníkov poskytuje časovo a ekonomicky atraktívne riešenia pre individuálnych stavebníkov.

Steelpact- zabudnite na kari siete

Tento betón prináša komplexné riešenie – pevnosť betónu a pružnosť ocele v jedinom produkte. Použitím Steelpactu dosiahnete celkovú úsporu nákladov na výstavbu o viac ako 20 %. Steelpact, namiešaný na mieru na konkrétne použitie priamo od odborníkov, poskytuje presné a rovnomerné vystuženie betónu a vyššiu húževnatosť a únavové pevnosti zatvrdnutého betónu. Záruku za vystužený betón preberá CRH. Steelpact sa uplatní nanenosné základové dosky, základové pásy, betónové potery či pivničné steny.

Floorpact- na kvalinú podlahu

Floorpact je tekutý betón so špeciálnou receptúrou a pridanými prísadami. Tie vytvárajú dobré vlastnosti na liatie poterov, na ktoré plánujeme položiť finálne vrstvy. Floorpact má schopnosť samovyrovnávať nerovnosti v podlahe a poskytuje výnimočnú trvácnosť.Oproti klasickým poterom poskytuje Floorpact zvýšený akustický útlm, odolnosť proti vode a vlhkosti, takmer neobmedzenú životnosť a plynulejší prechod tepla, čo je podstatné pri použití podlahového kúrenia. Navyše, Floorpact umožňuje znížiť hrúbku konštrukcie a zabezpečiť menšie zaťaženie stropnej konštrukcie. To je často veľkou výhodou – najmä pri rekonštrukciách podláh v starších domoch.

Spoločnosť CRH (Slovensko)a.s. okrem svojej vlastnej siete betonární a špeciálnych betónov ponúka aj širokú paletu balených cementov a balené kamenivo s rôznymi frakciami – novinku tohtoročnej sezóny.

 

Cement – Kamenivo – Betón

www.crhslovakia.com

Kontakty:
cement-svk@sk.crh.com
kamenivo-svk@sk.crh.com
beton-svk@sk.crh.com
, tel.: +421/2/48 22 40 00 (centrála)
Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať