Poslať na mail

Použitie bieleho cementu sa teší stúpajúcej obľube a súčasnú architektúru si nie je možné predstaviť bez jeho aplikácie. Špeciálny fasádny betón vyrobený z bieleho cementu otvára nové estetické a dekoratívne možnosti využitia, ktoré moderné stavby vo svojom fenotype podstatne zhodnocujú.


Biely cement sa v súčasnosti používa hlavne v nasledujúcich oblastiach:

 

  • Fasádny a pohľadový betón z autodomiešavača alebo sila
  • Prefabrikované betónové prvky
  • Betónové výrobky a bloky
  • Omietky a murovacie malty všetkého druhu
  • Stavebná chémia

Biely cement od firmy Holcim – moderný, výkonný stavebný materiál

Biely cementod firmy Holcim je čisto biely portlandský cement, ktorý je vyrobený zo stavebno-mineralogicky hodnotných surovín s použitím špeciálnej technológie, vo vhodných, na to vybavených závodoch. Ako normované pojivo spĺňa všetky požiadavky kladené na príslušnú kvalitatívnu skupinu portlandských cementov. Biely cement je prirodzený, vysoko kvalitný produkt, ktorý umožňuje ideálne, ako funkčné, tak aj kreatívne použitie.

Konštrukčné vlastnosti – kvalita, ktorá sa vyplatí

Biely cement od firmy Holcim je vynikajúce a osvedčené pojivo. Okrem bieleho zafarbenia prepožičiava tento prírodný produkt z neho zhotoveným stavebným dielam dokázateľne vysokú pevnosť, ako aj trvácnosť a ponúka tak bezpečnosť počas celej doby užívania.

Farebný betón – rýdza estetika

Farebný betón vyrobený z bieleho cementu žiari atraktívnosťou a eleganciou. Biely cement od firmy Holcim sa jednoducho farbí bežnými farbiacimi prísadami. Výsledkom je neobmedzené spektrum farbeného betónu.


Už viete, kde kúpiť potrebný materiál ? Poradíme Vám!

Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať