Poslať na mail

Zaujímajú Vás aktuálne novinky z oblasti plotových systémov? Chcete vedieť v akej cenovej relácií sa pohybujú jednotlivé produkty? Ako vybrať to správne?

Ploty v dnešnej dobe už nepredstavujú len vymedzenie konca jedného pozemku od začiatku druhého. Aktuálne plot predstavuje estetický doplnok Vašej záhrady a zároveň vytvára celkový dojem vzhľadu Vášho domu.

ABW_Antico_plot_1

Práve z tohto dôvodu by ste si hneď na začiatku mali vybrať typ plotu, ktorý chcete. Ak máte dom s drevenými aplikáciami je vhodné, aby ste ich použili aj na plot, ak naopak jednoduchý môžete si vybrať z množstva betónových plotov.

ABW_MAX_hnedy2

Aktuálne je skutočne veľký výber, cenovú reláciu a porovnanie jednotlivých variantov nájdete tu. Je dôležité, aby ste pri výbere oplotenia nedbali len na vizuálnu stránku, ale aj kvalitu. Nakoľko plot je vystavený všetkým externým vplyvom. Teplotné zmeny, vietor, … Plot nechráni Váš dom, len pred nežiaducími pohľadmi susedov, ale aj pred vetrom, hlukom a nečistotám. Na čo by ste určite nemali zabudnúť pred výstavbou betónovéo oplotenia? To sa dočítate tu.

ABW_MAX_oker3

Ako prebieha taká výstavba betónového plotu a ako si plot postaviť svojpomocne sa dočítate tu. Čo sa týka približných informácií ohľadom ceny pri výstavbe oplotenia z betónových tvárnic, všetko záleží od Vášho výberu. No približná cena za meter štvorcový sa pohybuje v rozmedzí 40 – 75 eur.

abw_plot_kreativ003-480x370

Ak máte záujem o plot zo štiepaného betónu, tu je pre Vás informatívne video, ktoré Vám poskytne všetky potrebné informácie.

alpsky-plot-ABW

Viac infromácií nájdete tu.

Širšiu ponuku produktov a cenových relácií nájdete tu.

Foto: http://www.abw.sk/betonove-ploty.html?page_id=318

Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať