Poslať na mail

Máme tu ďalší zahraničný skvost, ktorý bol pripravený pre filmového producenta a majiteľku Londýnskeho butiku. Ide o zaujímavú kombináciu prvkov 20. a 21. storočia. Nechajte sa inšpirovať.

Ak je zákazník, ktorý dopytuje realizáciu nového interiéru umelecky zameraný, vždy sa máme na čo tešiť. Nakoľko v týchto prípadoch sa plánuje niečo skutočne jedinečné a pre čitateľov o to príťažlivejšie. Presne tak túto zákazku zrealizovali aj architekti a dizajnéri z AOC Architecture. Splnili všetky požiadavky zákazníka a priniesli znovu niečo nové.

Ako pri väčšine aktuálnych realizácií interiérov je hlavnou farbou biela. Je čistá, otvára priestor a poskytuje veľké možnosti pre zložitejšie detaily a doplnky jednotlivých častí domu.

Výrazným prvkom tohto interiéru je práve schodisko, ktoré je zaujímavým prepojením moderného štýlu s retro štýlom. Jeho schody sú potiahnuté kobercom, čo aktuálne nebýva zvykom. Zábradlie má nepravideľný tvar, ktorý však vôbec nepôsobí rušivo.

Brilantné je farebné prevedenie tohto interiéru, nakoľko doplnky nie zladené do dvoch, troch farieb, ale hrajú rôznymi farbami. Teplými žltými a odtieňmi červenej, no taktiež modrými a zelenými farbami, ktoré v konečnom dôsledku tvoria dokonalú harmóniu.

Aj napriek tomu, že tento interiér nie je 100% ladený farebne, ani materiálovo vytvára skutočne príjemnú atmosféru domova a pôsobí až ukľudňujúco.

Môžeme povedať, že dizajnérom tohto domu sa určite podarilo vytvoriť niečo zaujímavo-príťažlivé s retro nádychom a jeho noví vlastníci budú určite spokojní.

 

Zdroje:
Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať