Poslať na mail

Ak patríte medzi tých, ktorí vždy hľadajú nové, zaujímavé riešenia, toto Vás určite zaujíme! Kuchyne, ktoré nenájdete v špecializovaných štúdiách a showroomoch. Nechajte sa inšpirovať.

Už v predošlom videu sme si ukázali alternatívne riešenie, ktoré prezentuje lacnejší variant kuchynského vybavenia. Ak sa Vám páčil, teraz budete taktiež milo prekvapený.

Krásne kuchynské linky, ktoré vznikali zväčša svojpomocne zo starého nábytku, kusov dreva, alebo paliet. Ak sa nebojíte jednoduchej práce, určite neváhajte a pustite sa do toho aj vy!

kuchyna_2

Sú jednoduché, funkčné a krásne. Pri týchto kusoch nábytku je prevažne použité drevo, ktoré je jednoducho spracovateľné, či už čo sa týka jeho tvaru, alebo farebného prevedenia.

kuchyna_3

Rozdieľ týchto kuchýň je práve rozloženie úložného priestoru. V tomto prípade je úložný priestor umiestňovaný do dolnej časti kuchynskej linky, horná časť zostáva otvorená a tak kuchyňa pôsobí vzdušne a jednoducho.

kuchyna_4

Zaujímavou kombináciou je drevo a nerez. Drevo pôsobí teplo a prírodne, nerez chladno a masívne, spoločne však tvoria dokonalú harmóniu. Rovnako pôsobí aj kombinácia betónu a dreva.

Foto: http://www.pinterest.com

Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať