Poslať na mail

Vedeli by ste si predstaviť, že by ste sa aj s Vaším domom mohli premiestňovať po svete? Pekná predstava, no veľa ľudí zatracuje život v karavane pre jeho nedostatočný luxus. No toto prevedenie ponúka úplne nový rozmer.

Veľa dizajnérov sa snažilo priniesť do sveta karavanov niečo nové, no vždy to vyzeralo rovnako, ako karavan. V tomto prípade je to úplne iné. Toto je skutočne vydarená premena domu na karavan.

homeonwheels_02

Interiér má len 20,5 mestra štvorcového, no obsahuje všetko, čo štandardne zariadený byt. Taktiež sa vyznačuje krásnym moderným interiérom, ktorý vôbec neevokuje pocit „plastového“ karavnu.

homeonwheels_03

Dokonalé využitie priestoru prináša zaujímavé riešenia, ktoré urobili interér zaujímavým, no zároveň nestráca na priestrannosti.

homeonwheels_04

Hlavnú úlohu zohráva v tomto prípade práve svetlo, ktoré vnáša do interiéru vzdušnosť a otvorenosť.

homeonwheels_05

Takáto kuchyňa by určite potešila nejednú gazdinku. A ako bonus, vždy nový výhľad.

homeonwheels_06

Samozrejme alternatívne bývanie si vyžaduje alternatívne riešenia a tak je to aj v tomto prípade. Spálňa bola presunutá do vrchnej časti a tak sa ušetrila väčšina úžitkového priestoru.

homeonwheels_07

Jednoduchý dizajn a harmónia jednotlivých prvkov interiéru pôsobia veľmi príjemne.

homeonwheels_08

Samozrejme, že tento druh bývania je určený pre tzv. dobrodruhov, takže pre veľké rodinné výlety je potrebné vymyslieť niečo väčšie. No pre párik dvoch ľudí, ktorí obľubujú cestovanie, je táto možnosť dopravy a zároveň bývania ako stvorená.

homeonwheels_09

Zdroj: http://www.huhmagazine.co.uk/

Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať