Poslať na mail

Letné počasie nás všetkých vyčerpáva a po práci sa nevieme dočkať oddychu v záhrade, alebo niekde v prírode. K dokonalému relaxu už chýba len letné osvieženie. Ak nemáte v záhrade bazén, na údržbu jednoduchšia je letná sprcha. 

Či už  preferujete moderné záhradné trendy, alebo uprednostňujete klasiku, vždy máte neobmedzené možnosti. Aj to nám dokazujú krásne záhradné sprchy, ktoré predstavujú kreatívne riešenia z celého sveta. Nechajte sa inšpirovať.

Kameň je dokonalým doplnkom záhradnej sprchy. Prepúšťa vodu, takže nemusíte zložito riešiť odpad. Ak však chcete sprchu, ktorú budete používať častejšie, ako len na príležitostné ovlaženie, určite si svoju záhradnú sprchu vopred naplánujte tak, aby Vám voda nepresakovala do domu.

Možností je skutočne veľa. Či už použijete vaňu, ktorá Vám zostala po rekonštrukcií kúpeľne, alebo si zaobstaráte úplne nové záhradné doplnky, exteriérová sprcha má vždy rovnaké čaro.

Vhodné je použiť betón, dorbné kamenivo a skombinovať to s drevenými, alebo kameninovými doplnkami. Samozrejme, všetko podľa Vášho vkusu a potreby.

Záhradná sprcha nie je len praktickým doplnkom v letnom období, ale aj jedinečným dizajnovým prvkom Vašej záhrady.

Zdroje:
Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať