Poslať na mail

Staviate svojpomocne? Neplaťte viac, ako je nevyhnutné! Správnym výberom kvalitného cementu spolu s optimalizáciou receptúry dokážete ušetriť nemalé peniaze.

Multicem na univerzálne použitie

Multicem je určený na výrobu betónov a mált štandardnej kvality – teda na univerzálne použitie. Používa sa na výrobu prostého betónu, ako aj železobetónu, výrobu poterov, mált a omietok. Vhodný je na bežné použitie, teda pri bežných opravách a rekonštrukciách bytových i nebytových priestorov.

Extracem pre nadštandardnú kvalitu

Všade tam, kde je potrebná nadštandardná kvalita, vysoká trvanlivosť, pevnosť v tlaku a oteruvzdornosť, je vhodnejší Extracem. Tento cement vyššej pevnostnej triedy sa používa na výrobu prostého betónu a železobetónu v náročných konštrukciách. Ideálny je tiež na výrobu poterov v namáhanom prostredí, ako aj na nosné prvky v bytovej a občianskej výstavbe. Extracem je vhodný na výrobu pomníkov, dosiek, dlažieb, stĺpov a drobných architektonických prvkov v exteriéri.

Profimalt na ľahšie a lacnejšie omietanie

Je určený na výrobu kvalitných omietok a mált priamo na stavenisku, a to bez nárokov na iné komponenty okrem vody a piesku. Ak stavebník použije do omietky namiesto štandardne používaného cementu a vápna Profimalt, môže pri výstavbe rodinného domu ušetriť viac ako 400 €. Okrem úspory nákladov na materiál Profimalt ponúka ďalšie benefity, akými jsú jednoduchá a rýchla výroba, lacnejšia doprava a skladovanie, ľahšia manipulácia, menej odpadov a prašnosti, menej emisií CO2 a v neposlednom rade aj ochrana zdravia.

 


Už viete, kde kúpiť potrebný materiál ? Poradíme Vám!

Novinky, odborné rady a tipy o tom ako stavať!
Tieto články by vás mohli tiež zaujímať